Sadbe Nasıl Kullanılır?

İçeriğindeki squarik asit di butil esterin kristalleşmemesi için oda ısısında saklamalı ve her kullanımdan önce kapağı yukarıda olacak şekilde şişeyi iyice çalkalanız gerekmektedir. Saçkıran problemine bağlı gelişen saç dökülmesi, sakal ve kaş dökülmeleri içinde güvenle kullanılabilir. Kullanmadan önce önerileri mutlaka okumalısınız.

Saçkıran İlacı Kullanımı

Şişe baş aşağı olacak şekilde dökülme oluşan alan üzerinde gezdirin. Tüm açık alanın ıslandığından emin oluncaya kadar roll-on u sürün. Islandıktan sonra aynı alana tekrar uygulamanız gereksiz ürün kaybına sebep olacağında dokunduğunuz nokta ıslandığında aynı yere tekrar uygulamayınız.

Sadbe Günde Kaç Defa Uygulanır?

Doktorunuz tarafından farklı bir şekilde önerilmediyse uygulama sıklığı günde 2 – 3 defadır. İçeriğindeki capsaicin in ciltte tahriş ve yanma yapması beklenen bir etki olup, bu sizi paniğe sevketmemelidir. Tahriş görürseniz tedirgin olmadan kullanmaya devam edin. Ancak tahriş düzeyi yara olacak kadar ilerlerse kullanıma birkaç gün ara verin sonra yeniden aynı şekilde uygulamaya devam edin.

İçeriğindeki procain etkili bir damar genişleticidir buna bağlı olarak uygulama alanında sıcaklık hissi ve yanma hissedebilirsiniz, bu normal bir durumdur.

Squarik asit di butil ester küçük su toplanmalarına sebep olabilir , küçük noktalar halinde su toplanması uygulamaya engel değildir, devam etmelisiniz.

Sadbe solusyon roll on yapısı sayesinde kontrollü bir şekilde ürün salınımı sağladığından ihtiyaç kadar sıvı cilde yedirilecek dozda çıkmakta ve bu sayede ürün kaybı engellenmektedir.

Sadbe kullanımı ile ilgili olabilecek sorularınızı resmi sitemiz www.hairpharma.com.tr den sorabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SADBE © 2018