Sadbe Satış

Eczanelerde satışı yapılan tüm ilaçlar gibi Türkiye nin ulusal ecza depoları Hedef Ecza Deposu, Selçuk Ecza Deposu, Galenos Ecza Deposu ve Kooperatif depoları (İskoop, BEK, Güney Ecza Koop) aracılığıyla Türkiye deki tüm eczanelere verilmiştir. Ulusal ecza depoları diğer tüm ilaçlar gibi Türkiye nin en ücra köşesindeki eczaneye bile saatler içinde teslim edilebilmektedir.

sadbe-satis

Eczaneler dışında

Kendilerine internet satış sitesi de kurmuş resmi eczacılar da çalıştıkları ecza depolarından aldıkları sadbe roll on internetten satmaktadırlar. Bu tür resmi eczane siteleri genellikle eczanelerinde sattıkları fiyatları uygulamaktadır.

Küçük yerleşim yerlerinde eczaneler tüm ilaçları bulunduramamaktadır bu gibi durumlarda sadbe roll on solusyon üreticisi firma Hair Pharma resmi satış sitesi tarafından en geç 48 saatte kapıya teslim edilecek şekilde satışı yapılmaktadır. Resmi satış sitesinden yapılan tüm satışlarda kargo ücreti üretici firma tarafından karşılanmaktadır.

Sadbe roll-on solüsyon hangi kaynaktan alınırsa alınsın hepsi güvenle kullanılabilir. Yine hangi kaynaktan alınırsa alınsın kargoda zarar görmüş ürünler Hair Pharma garantisi ve güvencesi altındadır hasar görmüş ürünün gönderilmesi halinde ücret talep edilmeden yenisiyle değiştirilecektir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SADBE © 2018